SAG ON TOUR 2024

Celkem jedenáct poboček zahrnuje harmonogram druhého ročníku série regionálních předváděcích akcí SAG on tour s podtitulem „Garážové vybavení & gril párty 2024“, vždy od 12 do 18 hodin. Bohatý odpolední program zákazníkům nabídne možnost prohlédnout i vyzkoušet si vybrané produkty z dílenského vybavení, nářadí atd. Na všechny návštěvníky bude před pobočkou čekat posezení s občerstvením a ti soutěživí se mohou zapojit do dovednostních soutěží o zajímavé věcné ceny.

Před každou z těchto poboček vyroste na přelomu května a června malé stanové městečko, kde se specialisté technického oddělení TechXpert pochlubí vybranými stroji ze své široké nabídky dílenského vybavení. Novinky z oboru přestaví též servisní koncept CarXpert, ať už jde o nový projekt digitálních servisních knížek, nebo o reálné ukázky tzv. PDR oprav karoserií bez poškození.

Zajímavý sortiment i prezentace

K vidění bude téměř kompletní sortiment provozních kapalin, technických sprejů a autokosmetiky značky Carfit, která vedle aktualizovaného katalogu nabídky přináší i příležitost vyzkoušet si letošní novinku v podobě univerzálního maziva Carfit Multisprej. Chybět nebudou ani ukázky náhradních dílů QWP, a to včetně několika novinek z poslední doby. Specialisté značky Castrol představí nejen kompletní, nedávno přepracovaný sortiment, ale také inovovaný smluvní program Castrol service či nové výdejní stojany a skříně. A svoji prezentaci chtějí doplnit i soutěžním kvízem.

Prezentace s praktickými ukázkami zpestří také vybraní dodavatelé. Diagnostické experty SAG tak doplní technicko-prodejní specialista značky SVPG System, své novinky především v oblasti servisního vybavení bude prezentovat společnost Bosch. K vidění i k osahání bude rovněž spousta ručního nářadí. Výrobce KS Tools přiveze svou oblíbenou pojízdnou dílnu s prodejně-technickým poradcem, svůj stánek s prémiovými produkty si postaví společnost Hazet a zajímavou nabídku různého aku nářadí pro automobilové opravy chystá značka Milwaukee. K vidění ale bude i mnoho dalšího včetně geometrie Koch.

Další informace a aktuální podrobnosti o programu na www.sag.cz/ontour.

www.sag.cz

Další články