Profesní dny 2024

profesní dny a presentace školení

Ve druhé polovině května probíhala v tréninkové akademii společnosti Porsche Česká republika velmi zajímavá náborově-edukační akce. Importér koncernu VW, zástupci značkové autorizované servisní sítě a odborné automobilní školy propojili své síly a výsledek stál (opět) za to.

Druhý ročník, tentokráte již dvoutýdenní akce je skvělou ukázkou toho, že když se spojí dobrý nápad, obětavé týmy lidí a špičkové zázemí, mohou se povést velké věci. Importér koncernu VW, společnost Porsche Česká republika, poskytl zázemí svého stále ještě zánovního školicího střediska, kde školitelé vytvořili celkem sedm stanovišť s konkrétní odbornou tematikou. Po zmíněné dva týdny sem pak dojížděli studenti partnerských automobilních škol z celé republiky a mohli na nich získat krátkou „ochutnávku“ z nejrůznějších oblastí autoopravárenské branže v podání koncernu.

Zajímavé, pestré, naučné

Při procházení jednotlivých stanovišť jste na první pohled mohli vidět, že školitelé společnosti Porsche Česká republika jsou lidé na svém místě. Vědí, jak přitažlivou formou komunikovat s generací mladých lidí, a připravili pro ně velmi zajímavý a názorný program. Skupiny studentů se na jednotlivých stanovištích točily po 45 minutách a kromě krátkých občerstvovacích a velké obědové pauzy bylo na celý den o zábavu i poučení postaráno.

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.

Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články