Vzdělávání karosářů a lakýrníků

Jaké možnosti vzdělávání mají zájemci o profesi karosáře a lakýrníka a bude vůbec v budoucnu mít kdo opravovat karoserie? Tyto otázky jsme položili manažerovi společnosti Interaction Michalu Kirchnerovi.

Vaše společnost vytvořila ucelený systém odborného vzdělávání karosářů a lakýrníků. Prosím přibližte nám jeho strukturu – jaké typy a profesní náplň kurzů nabízíte? Kde vaše kurzy probíhají, jaké pro ně máte zázemí?

Společnost Interaction s.r.o. už mnoho let aktivně podporuje oblast vzdělávání v podobě stále se rozšiřující nabídky tréninkových a rekvalifikačních kurzů. Celý systém vzdělávání je zpracován do speciální brožury s názvem Interaction Akademie, ve které zájemci naleznou všechny aktuálně nabízené kurzy včetně anotací témat, zaměření, rozsahu a dalších potřebných informací.

V Interaction Akademii jsou kurzy rozdělené dle oborů (lakování osobních a užitkových vozidel, průmyslové lakování, karosářské opravy) a dále dle cílových skupin (produktivní personál, servisní poradci, vedoucí servisů, technici z pojišťoven). Zájemci zde naleznou také informace k akreditovaným kurzům „autolakýrník – přípravář“, „autolakýrník – finální povrchová úprava“ a „karosář pro opravy karoserií“.

V rámci podpory učeb

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.


Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články