AD TECHNIK zve na CZECHBUS 2023

13. 11. 2023

Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás tímto pozvat na naši expozici na veletrhu Czechbus 2023, hala 3, stánek číslo 3B11 a 3B12. Připravili jsme si pro Vás celou řadu novinek.

Systém měření geometrie HUNTER HawkEye® XL HD

Evropská premiéra

Revoluční systém měření geometrie užitkových vozidel za pomoci kamer s velkým dosahem, vysokým rozlišením a 3D XL terčů. Vhodný pro měření celého vozového parku užitkových vozidel od tahačů návěsů, přívěsů, velkých souprav, autobusů, skříňových nákladních vozidel, až po osobní vozidla.

Pod kontrolou – systém kontroly podvozků a kol užitkových vozidel

Nabízíme ucelený systém profesionální péče o kola a podvozkové části komerčních vozidel (nákladních vozidel, přípojné techniky a autobusů) od výrobce Hunter Engineering Company.

Kontrola pneumatik a geometrie bez zastavení vozidla – Hunter Quick Check Commercial

Bezkontaktní technologie pro kontrolu geometrie kol a dezénu pneumatik. Bez zastavení vozidla.

Nové bateriové stojanové zvedáky MAHA  C_RGA

První zvedáky na světě využívající k napájení lithium-iontové baterie integrované v provozním krytu. Elektromechanický pohon, vysoká úroveň mechanické bezpečnosti, praktická a pohodlná manipulace, bezpečná datová komunikace a intuitivní ovládání jsou základními vlastnostmi těchto zvedáků.

Elektro-hydraulické stojanové zvedáky MCO 65 – 75 firmy O.ME.R. S.p.A.

Nová řada bezdrátových elektrohydraulických mobilních sloupů MCO byla navržena tak, aby zvýšila potenciál zvedacích řešení pro dílny, které provádějí servis vozidel pro komerční nebo veřejný sektor.

Montované montážní jámy BALZER

Prefabrikované montážní jámy s dvoustěnným komorovým systémem.

Podlahové zvedáky AC Hydraulic

Těšíme se na Vaši návštěvu.

www.adtechnik.cz

Další články