Aplikace MPULSE: MAHLE do kapsy

19. 9. 2023

Divize Aftermarket společnosti MAHLE přináší svůj MPULSE Mobility Magazine do chytrých telefonů jako aplikaci. Nová aplikace nabízí zákazníkům digitální kanál, který kombinuje všechny nabídky služeb a informace na jednom místě. Hlavními tématy jsou nové produkty, inovace a vzrušující příběhy o motorsportu. Díky integraci MAHLE Training Portal a Technical Messengeru je podpora pro každodenní dílenskou rutinu dostupná pouhým kliknutím. Aplikaci MAHLE MPULSE si můžete stáhnout z App Store a Google Play Store.

Rychle po ruce

Smartphone máme všichni po ruce. Proto nyní nabízíme náš zákaznický časopis MPULSE jako uživatelsky přívětivou aplikaci,“ říká Philipp Grosse Kleimann, člen představenstva společnosti MAHLE a ředitel divize Aftermarket. „Jako partner nezávislých opraven používáme aplikaci k tomu, abychom mechanikům poskytovali užitečné informace, servis a další školení – snadno dostupné z jednoho zdroje.“

Zákaznický časopis MPULSE od MAHLE Aftermarket pro dílny a mechaniky je úspěšným příběhem od roku 2017. Po přechodu na online časopis nyní MAHLE Aftermarket s aplikací dělá další krok. Čtenáři mají nyní ještě snazší přístup k novinkám z oboru, školicím programům, tipům a trikům pro údržbu a opravy všech druhů vozidel a do obchodu pro fanoušky. Kromě toho MPULSE neustále sdílí znalosti o nových automobilových technologiích a trendech.

Aplikace nabízí všechny funkce online magazínu, jako je vyhledávání nebo překladatelské funkce a filtry podle témat. Uživatelé si navíc mohou uložit relevantní články a informace pomocí osobního seznamu sledovaných položek a později je vyvolat. Díky push notifikacím jim neunikne žádná vzrušující témata. Články lze navíc sdílet s kolegy a přáteli přímo v aplikaci.

www.mahle-aftermarket.com

Další články