Brembo představuje novou strategii

7. 12. 2023

Společnost Brembo, světový lídr a inovátor v technologii automobilových brzd, představila novou strategii prodeje brzdových destiček na trhu náhradních dílů.

„Jakkoliv automobilový průmysl pokračuje v přechodu na jiné typy pohonů, jedna věc zůstává neměnná: vozidla budou muset bezpečně zastavit,“ řekl Roberto Caravati, ředitel divize Aftermarket společnosti Brembo. „Brembo bude i nadále poskytovat řešení pro běžné motoristy, nadšence, výrobce automobilů a závodní okruhy s cílem nabídnout nejlepší zážitek z jízdy, učinit vozidla bezpečnějšími pro příští generace a navíc každý produkt bude ekologičtější než ten předchozí.

Nová strategie byla odstartována celosvětovou premiérou řady brzdových destiček Brembo XTRA bez obsahu mědi s formulacemi Low Met (nízký obsah kovů) a Ceramic NAO (bezazbestové organické) (XTRA a XTRA Ceramic), čímž překlenuly mezeru mezi aftermarketovými a výkonnostními řadami Brembo. Demonstruje schopnost společnosti Brembo poskytovat na míru šitá řešení pro ty, kteří hledají nejlepší třecí materiál v na trhu náhradní spotřeby, spolu s nižším dopadem na životní prostředí.

• Řada XTRA Low Met nabízí nejlepší výkon ve své třídě, zastavení a zážitek pro automobilové nadšence.

• Řada XTRA Ceramic poskytuje vynikající výkon a pohodlí s minimální prašností pro zajištění čistějších kol.

Přidání těchto nových destiček do stávající řady XTRA, která zahrnuje štěrbinové kotouče Brembo Max a vrtané kotouče XTRA, vytváří dokonalou kombinaci výkonu speciálně navrženou pro vysoce výkonná vozidla.

Nová vizuální identita

Společnost Brembo také odhalila novou vizuální identitu napříč produktovými řadami, která pomáhá odlišit každou rodinu pomocí různých podkladových desek a barev podložek.

• Barva podložky označuje, do které skupiny produkt patří: černá pro Prime, červená pro XTRA a stříbrná pro Beyond.

• Barva podkladové desky komunikuje s třecím materiálem: černá pro Low Met, šedá pro NAO/Ceramic, modrá pro Beyond EV a zelená pro Beyond Greenance.

Tato nová rozšířená a na míru šitá strategie pro aftermarket byla umožněna spolupráci společnosti Brembo se společností Gold Phoenix, což obohatilo a posílilo pozici značky Brembo na poprodejním trhu.

Od F1 až po běžná vozidla

Brzdové systémy a komponenty Brembo se nacházejí na široké škále vozidel, od Formule 1 a dalších závodních sérií až po vozidla zaměřená na výkon i každodenní řidiče. Nabídka společnosti Brembo se neustále rozšiřuje, aby sloužila výrobcům automobilů i nadšencům tím, že přeměňuje energii v inspiraci.

www.bremboparts.com/europe/en

Další články