Certifikát TecDoc pro značky UFI a SOFIMA

7. 12. 2023

TecDoc ze skupiny TecAlliance Group představuje jednu z předních světových databází pro aftermarket používanou všemi hráči v dodavatelském řetězci. Status TecDoc Premier Data Supplier nyní získaly značky UFI a SOFIMA.

Tento prestižní certifikát je udělován dodavatelům, kteří splňují nejvyšší standardy kvality TecDoc pro produktová data. Existuje několik faktorů, které umožnily značkám UFI a SOFIMA vstoupit do této kategorie. Kromě samotné kvality produktů je to také kvalita dostupných informací a obrázků spolu s včasnými a přesnými aktualizacemi.

Podrobná dokumentace

Katalogy UFI a SOFIMA na TecDoc představují kompletní řadu vzduchových, palivových, olejových a kabinových vzduchových filtrů. Produktové řady obou značek mají více než 2 400 sortimentních položek pro osobní a lehká užitková vozidla a pokrývají více než 27 000 aplikací, z nichž asi 50 % tvoří automobily uvedené na trh v posledních pěti letech. Katalogy náhradních dílů UFI a SOFIMA umožňují více než 98% pokrytí evropského vozového parku napříč všemi zastoupenými produktovými řadami.

OE kvalita i v aftermarketu

Charakteristickým rysem a silnou stránkou skupiny UFI Filters Group je celosvětová přítomnost více než 250 originálních filtrů zařízení vyrobených ve spolupráci s 95 procenty světových výrobců. Tím je zaručena kvalita originálních výrobků i u položek nabízených v katalogu náhradních dílů pro aftermarket.

Irene Carraro, Group Aftermarket Marketing Manager v UFI Filters, poznamenává: „Být uznáván jako TecDoc Premier Data Supplier je zaslouženým oceněním důležité týmové práce, odhodlání a spolupráce s TecAlliance, která trvala mnoho let. To nám dá ještě větší uznání a prestiž na evropském trhu a zvýší pravděpodobnost, že si nás vyberou klíčoví hráči v dodavatelském řetězci aftermarketu: přímí distributoři, prodejci náhradních dílů, mechanici a hlavní mezinárodní obchodní skupiny.“

www.ufifilters.com

Další články