Další novinky Carfit u SAG CZ

22. 8. 2023

Další technické spreje doplnily během léta nabídku autochemie a provozních kapalin exkluzivní značky CARFIT. Vedle praktického čističe škrticích klapek je k dispozici nové keramické mazadlo ve spreji a účinný pomocník při povolování závitů. Pokračuje tak letošní rozšiřování sortimentu oblíbené značky zahájené únorovým představením močoviny CarFit AdBlue a dubnovou inovací oblíbeného čističe brzd.

Nové technické spreje:

Uvolňovač šroubů s efektem šokového zmrazení: účinná pomůcka při uvolňování zrezivělých dílů, zejména šroubových spojení. Kromě skvělých mazacích vlastností k uvolnění.

Čistič škrticí klapky: sprej na čištění karburátoru nebo škrticí klapky bez nutnosti demontáže. Má silně rozpouštěcí vlastnostmi, takže stačí jen demontovat vzduchový filtr, nastříkat prostředek na znečištěné části a nechat působit. Pro zvýšení efektu výrobce doporučuje sprej aplikovat i do přívodu vzduchu nastartovaného motoru a několikrát přidat plyn. Antikorozní a nezanechává zbytky.

Mazací keramický sprej: tuk bez obsahu železa slouží k ošetření částí vystavených velkému pracovnímu zatížení a velmi vysokým teplotám. Přípravek s vysokou tepelnou stálostí chrání před elektrochemickou korozí a zabraňuje opotřebení či zadření. Je vhodný pro zejména pro ložiska brzdových systémů ABS a ASR a lambda senzory.

Všechny novinky jsou zahrnuty do aktualizovaného katalogu Carfit (2023)

www.sag.cz

Další články