Goodyear rozšiřuje portfolio

21 8. 2023

Společnost Goodyear posiluje sortiment pneumatik pro lehká užitková vozidla a rozšiřuje nabídku pneumatik Cargo v segmentu prémiových řad značky. Cargo jsou spolehlivé pneumatiky nejvyšší kvality, které dopravcům pomáhají snižovat prostoje a udržovat jejich vozidla neustále v provozu.

Během letošního roku Goodyear uvede na trh celkem 24 nových rozměrů pneumatik řad EfficientGrip Cargo 2, Vector 4Seasons Cargo a UltraGrip Cargo. Pokračuje tak v uspokojování vysokých požadavků zákazníků na trhu letních, celoročních a zimních pneumatik, pro jejichž vozidla nabízí ve všech ročních obdobích až 89% pokrytí. Portfolio pneumatik Goodyear pro lehká užitková vozidla tak dnes již představuje jednu z nejucelenějších nabídek na trhu.

Očekává se, že trh s prémiovými pneumatikami pro lehká užitková vozidla do roku 2028 vzroste o 4,2 %. To poskytuje příležitost pro další zvyšování efektivity díky prvotřídním výrobkům a řešením .

Originální výbava

Pneumatiky Goodyear volí pro svá lehká užitková vozidla někteří přední výrobci originálního vybavení. Například společnost Volkswagen si nedávno vybrala Goodyear jako svého dodavatele pneumatik pro vozy ID.Buzz a ID.Buzz Cargo 3. Také modely Sprinter a EQV společnosti Mercedes-Benz jsou vybaveny nejnovějšími pneumatikami Goodyear jako originální výbavou ve všech třech sezónních provedeních.

Portfolio produktů Goodyear splňuje nejvyšší nároky, zaznamenává řadu konkrétních úspěchů v mnoha testech pneumatik a vzbuzuje důvěru dopravců i výrobců originálního vybavení. Časopis Auto Bild Reisemobil pneumatiky Vector 4Seasons Cargo hodnotí takto: „Všestranné určení a bezpečné jízdní vlastnosti za všech povětrnostních podmínek, stabilní boční přilnavost, krátká brzdná dráha na mokru, dobrý jízdní komfort.“ Také Promobil pneumatiky doporučuje a popisuje je takto: „Velmi ovladatelné, s bezpečným chováním při jízdě s krátkou brzdnou dráhou a dobrou odolností vůči aquaplaningu na mokrém povrchu.“

www.goodyear.cz

Další články