Hyundai rozšiřuje dealerskou síť

16. 12. 2023

Rok 2023 se nesl ve znamení dalšího rozšiřování dealerské sítě značky Hyundai. Ta se rozrostla na již 60 prodejních a servisních míst po celé zemi, doplněných jednou čistě servisní pobočkou, která se rozšíření svého prodejního zázemí dočká v příštím roce. Zákazníci tak mají své zázemí značky Hyundai ještě blíže než doposud.

V právě končícím roce byla otevřena nová dealerství v Praze na Černém mostě (Hyundai Praha Domanský), v Brně (AUTO POKORNÝ), Ostravě (Hyundai LXM), Plzni (Autocentrum Šmucler) a Benešově (Hyundai AUTO IN).

Podle nejnovějších standardů

Všechna nová dealerství disponují špičkovými showroomy v souladu s nejvyššími globálními standardy značky Hyundai, zákazníkům nabídnou maximální komfort a služby a jsou také plně certifikovaná na prodej a servis elektromobilů.

„Jsme hrdí na to, jak silná a početná naše stávající dealerská síť je, protože naším cílem je nabídnout našim zákazníkům prodejní a především servisní zázemí co nejblíže jejich domovu. Otevření showroomů a servisů v nových lokalitách nám k tomu pochopitelně pomůže, obzvlášť když jde o rozšíření spolupráce se stávajícími, zkušenými partnery,“ uvedl obchodní ředitel Hyundai Motor Czech Ondřej Pospíšil.

Od roku 2019 značka Hyundai otevřela již 22 nových showroomů. Další expanzi prodejní a servisní sítě přinese i následující rok 2024. V plánu je otevření zázemí značky v dalších třech až pěti lokalitách.

www.hyundai.cz

Další články