Kärcher: inovované vysokotlaké čističe

30. 4 2024

Společnost Kärcher opět rozšiřuje portfolio své profi řady a přináší inovované vysokotlaké čističe a zametací stroje. Nově představuje:

  • Vysokotlaký čistič HDS 9/20-4 M / MXA: velmi výkonný, spolehlivý a robustní stroj vyrobený pro náročnou pracovní rutinu profesionálních uživatelů a kompaktní zametací stroj KM 70/20 C.
  • Vysokotlaký čistič Kärcher HDS 9/20-4 M / MXA vhodný pro autoopravárenství.

Vysokotlaký čistič Kärcher HDS 9/20-4 M / MXA je profesionální, ergonomický, snadno ovladatelný stroj. Jde o vysokotlaký čistič s ohřevem a s automatickým navíjením VT hadice, úsporným režimem eco!efficiency a pomaluběžným 4pólovým vodou chlazeným elektromotorem.

Díky automatickému navijáku s integrovanou 20metrovou hadicí Ultra Guard HP s teflonovým povrchem přesvědčí vysokotlaký čistič HDS 9/20-4 MXA maximálním uživatelským komfortem a krátkou dobou nastavení, tj. během pár vteřin je připraven k použití. Vysoce kvalitní komponenty a systémy, jako je vodou chlazený pomaluběžný 4pólový elektromotor, robustní 3pístové axiální čerpadlo s keramickými písty, optimalizovaná technika hořáku a úsporný režim eco!efficiency, spolehlivě zajišťují hospodárný a bezpečný provoz.

Inovativní ruční vysokotlaká pistole EASY!Force Advanced se servocontrol a 1050 milimetrovým pracovním nástavcem navíc umožňuje čištění bez únavy. Jde o stroj střední třídy, který je snadno servisovatelný, navíc disponuje dvěma nádržemi na čisticí prostředky, rozsáhlými bezpečnostními ukazateli indikujícími stav nejdůležitějších funkcí stroje, patentovanou technologií trysek, vysokou mobilitou, intuitivním ovládáním, se systémem EASY!Lock zajišťující rychlejší připojení příslušenství a důmyslnými možnostmi skladování příslušenství.

Kompaktní zametací stroj Kärcher KM 70/20 C pro flexibilní použití v interiéru a exteriéru

Pravidelné zametání je v České republice dlouhodobě podceňované. Přitom je to důležitý krok úklidu a péče o bezpečnost. Zametací stroj KM 70/20 C je novinka, která pomůže poradit si s prašností uvnitř i venku. Jde o flexibilní ručně vedený zametací stroj, který dosahuje optimálních výsledků díky použitým technologiím.

Kärcher KM 70/20 C čistí povrchy bez námahy a prakticky bez prachu díky filtru, zametacímu válci a bočnímu kartáči. Plošný výkon je 7krát vyšší než u koštěte. Zametací válec lze nastavit v šesti stupních a v kombinaci s plynule nastavitelným bočním kartáčem poskytuje dokonalé výsledky čištění na různých podlahách.

Ergonomickou obsluhu zajišťuje výškově nastavitelná rukojeť a systém Home Base pro přenášení dalšího vybavení, jako jsou kbelíky a sběrače odpadků. To znamená, že odpad lze zlikvidovat společně s prachem a nečistotami v jediném kroku. Po skončení práce lze KM 70/20 C prostorově úsporně uložit do parkovací polohy.

Kärcher KM 70/20 C nabízí trvale dobré výsledky čištění za kratší dobu. Je také šetrný ke zdraví úklidových pracovníků, díky prachovému filtru. Díky menší hmotnosti a snadné variabilitě přináší menší namáhání zad a ergonomickou práci.

www.karcher.cz

Další články