Novinka: Carfit AdBlue

Přípravek Carfit AdBlue v praktických pětilitrových a desetilitrových kanystrech je očekávanou březnovou novinkou v sortimentu technických sprejů a provozních kapalin exkluzivní značky Carfit, kterou na český trh přináší SAG CZ.

Vysoce čistý roztok močoviny (32,5 %), dodávaný pod obchodním názvem AdBlue, je důležitou provozní kapalinou pro stále více užitkových i osobních vozů, které k plnění limitů emisních norem Euro IV, V a VI využívají osvědčenou technologii selektivní katalytické redukce (SCR). Ta spočívá v efektivní kombinaci močoviny a SRC katalyzátorů s cílem pomocí vyšší teploty výfukových plynů zajistit účinnou redukci NOx. Technologie navíc přináší i vyšší účinnost paliva a méně nespáleného paliva a sazí ve výfukových plynech.

AdBlue se značkou Carfit přináší vedle příznivé ceny také záruku 100% kvality splňující nejpřísnější normy ISO. Přidanou hodnotou jsou pak samotné kanystry s integrovanou skládací nálevkou pro snadnou aplikaci i dávkování roztoku do nádrží osobních či dodávkových vozů.

www.sag.cz

Tento článek najdete v časopise AutoEXPERT vydání č. 3/2023

Další články