Osram představuje novinky

Společnost OSRAM rozšířila nabídku z oblasti auto-moto vybavení o nové měniče POWERinvert PRO a v sortimentu LED o světelné zdroje LEDriving HLM EASY pro motocyklové světlomety.

POWERinvert PRO

POWERinvert PRO

Sortiment zahrnuje sedm typů měničů (střídačů) na 12 V i 24 V ve dvou základních skupinách: 1. s výstupním střídavým napětím 230 V s čistým sinusovým průběhem – pro citlivé přístroje a složitější elektrická zařízení. 2. Druhá řada obsahuje střídače s modifikovaným výstupním střídavým průběhem. Modifikované invertory nemají ideální fázový průběh, což znamená, že mohou napájet méně náročné výrobky, jako jsou třeba chladničky a elektrické nářadí.

Střídače pracují s 90% účinností při 75% zatížení. Jsou plně chráněny proti přetížení, přehřátí a nízkému/vysokému napětí. Rovněž lze dokoupit přídavný LCD displej OINVLCD, který poskytuje informace o spotřebě energie. Pokud je displej již součástí produktu, je možné jej odejmout a vsadit do volitelného rámečku, který umístíte na libovolné vhodné místo mimo střídač (součástí sady je šestimetrový kabel). Střídače se dále v jednotlivých skupinách liší příkonem, a to v rozmezí 600 až 2 000 W.

LEDriving HLM EASY

LEDriving HLM EASY

představuje snadné řešení modernizace běžných motocyklových světlometů pomocí LED světelného zdroje s teplotou světla 6 000/6 500 K. Tyto „LED žárovky“ jsou vybaveny nejnovější technologií LED s odpovídajícím designem, což umožňuje zpětnou kompatibilitu a snadnou instalaci pro širokou škálu modelů motocyklů. Tyto výrobky nemají schválení ECE a nesmí se používat na veřejných komunikacích ve vnějším osvětlení. Použití na veřejných komunikacích může vést k zabavení technického průkazu a případně k odejmutí pojistného krytí.

www.osram.cz

Štítky: 

Další články