Nový Peugeot E-Rifter

7. 11. 2023

Peugeot E-Rifter posouvá elektrifikaci a efektivitu o další krok dál. E-Rifter dokazuje svou všestrannost, přizpůsobivost různým uživatelským potřebám a schopnost nabídnout zákazníkům při každodenních jízdách příjemné prostředí v moderním a komfortním interiéru.

ALLURE: Ještě výraznější design evokující dobrodružný charakter vozu

EMOTION: Nové technologie pro zvýšení potěšení z jízdy

EXCELLENCE: Vyspělá konektivita a efektivita s dojezdem až 320 km

Cílem značky Peugeot je stát se do roku 2025 lídrem na trhu s elektromobily z hlediska mainstreamových výrobců automobilů. Peugeot E-Rifter je součástí této strategie a začleňuje se do produktové nabídky Peugeot, která je nejširší ze všech evropských výrobců a zahrnuje 9 osobních a 3 lehké užitkové vozy.

V rámci cílů značky jde nový E-Rifter v oblasti elektrifikace stále kupředu, jeho dojezd ve 100% elektrickém režimu nyní dosahuje 320 km, a zároveň byly optimalizovány vlastnosti, díky nimž je tento všestranný vůz tak úspěšný: pohodlná, prostorná a modulární kabina, vysoká úroveň technologické výbavy, požitek z jízdy a atraktivní vnější vzhled.

EMOTION: e-Rifter s ukázkovou praktičností

Peugeot E-Rifter je všestrannější než kdykoli předtím. Díky novým technologiím a mimořádně přizpůsobivému interiéru dokáže splnit veškeré potřeby uživatelů.

Větší potěšení z jízdy díky technologicky vyspělejšímu systému Peugeot i-Cockpit®

  • Nový E-Rifter je vybaven novým 100% digitálním desetipalcovým barevným přístrojovým panelem s optimalizovaným a přizpůsobitelným zobrazením základních informací, včetně informací z navigačního systému a dat týkajících se toku energie a dobíjení.
  • Nový velký středový desetipalcový HD dotykový displej pro ovládání audiosystému a navigace.
  • Nový kompaktní, kůží potažený a vyhřívaný volant s integrovanými ovladači pro ještě větší potěšení z řízení.

Nové špičkové technologie pro optimální bezpečnost

  • Kompletní nabídka asistenčních systémů řízení: sledování únavy řidiče, snímání dopravních značek, systém udržování vozu v jízdním pruhu, automatické nouzové brzdění s detekcí chodců a cyklistů, omezovač rychlosti, aj. E-Rifter využívá 18 asistenčních systémů, které byly u tohoto nového modelu rozšířeny o adaptivní tempomat.
  • Vylepšený parkovací asistent s 12 senzory vepředu i vzadu a také se systémem VisioPark 180°, který je nyní vybavený zadní parkovací kamerou s vysokým rozlišením.

A jako vždy výjimečná modularita

  • Nový E-Rifter je k dispozici ve dvou verzích s 5 a 7 sedadly v obou délkách: Standard (440 cm) a Long (475 cm). Verze Long přidává na délce jak z hlediska rozvoru, tak i převisu, a poskytuje tak ještě více prostoru uvnitř vozu.
  • Jednotlivá sklopná sedadla. Ve druhé řadě jsou tři samostatná sedadla, která jsou sklopná do podlahy.
  • Snadné nakládání a vykládání. E-Rifter má dvoje posuvné boční dveře a velké zadní víko s otevíracím oknem, které je v tomto segmentu jedinečné.
  • Velkorysý užitečný objem. Baterie modelu E-Rifter jsou umístěny pod podlahou a nijak nezmenšují vnitřní objem vozu. Zavazadlový prostor nabízí objem od 775 litrů pod zadním platem u pětimístné verze v délce Standard až po 4 000 litrů ke stropu se sklopenými sedadly u verze E-Rifter Long. Úložných prostor je dostatek, v závislosti na verzi až 186 litrů. Přepravu dlouhých předmětů usnadňuje možnost sklopit sedadlo spolujezdce.

www.peugeot.cz

Další články