Proč si vybrat značku Eurorepar?

17. 8. 2023

Eurorepar je značka náhradních dílů pro všechny značky vozidel na trhu. Původně byla vyvinuta pro multibrandovou servisní síť Eurorepar Car Service (ERCS).

Značka Eurorepar nabízí široký sortiment kvalitních dílů za konkurenceschopné ceny. Sortiment těchto dílů je velmi rozsáhlý, především se ale zaměřuje na díly pro běžnou údržbu a díly podléhající opotřebení jako např. filtry, brzdy, rozvodové systémy, díly zavěšení, výfukové systémy a další. Můžete si vybrat z více než 10 000 referencí, které nabízejí vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Všechny díly jsou ověřovány a mají dvouletou záruku, a to rovněž i na práci v rámci sítě Eurorepar Car Service.

ERCS je servisní koncept pro všechny značky vozidel, který poskytuje profesionální a spolehlivý servis v síti s více než 3 000 autorizovaných servisních partnerů v Evropě.

Distrigo Market je distribuční síť náhradních dílů poskytující široký výběr nejen originálních náhradních dílů pro značky vozidel Peugeot, Citroën, Opel, Fiat, Jeep a Alfa Romeo, dílů značky Eurorepar, ale i díly ostatních světových výrobců jako například Valeo, SACHS, MAXGEAR atd. Distribuční síť Distrigo zásobuje i členy servisní sítě ERCS.

Pro registraci do e-shopu www.efautoparts.cz kontaktujte Vašeho nejbližšího partnera Distrigo Market na stránkách www.distrigo.com/cs-CZ.

Další články