První LED žárovka OSRAM pro motocykly

8. 11. 2023

NIGHT BREAKER® H4 LED pro motocykly je první legální1) náhradní LED žárovka H4 LED pro motocykly od společnosti OSRAM.

S legální1) LED žárovkou NIGHT BREAKER® H4-LED můžete nyní vylepšit funkci dálkových a potkávacích světel svého motocyklu o nejmodernější technologii LED. Tyto LED žárovky jsou vhodné jako náhrada běžných žárovek H4. Nabízejí moderní a jasné bílé světlo s teplotou chromatičnosti až 6000 kelvinů a zaujmou až o 230 % vyšším jasem2), přičemž oslnění ostatních účastníků silničního provozu klesne až o 50 % pod přípustné maximální hodnoty2).

Nižší spotřeba, delší životnost

Ve srovnání se standardními žárovkami, jako jsou halogenové žárovky, spotřebují tyto LED žárovky až o 55 % méně energie a přesvědčí – díky LED technologii a speciálně

vyvinuté konstrukci odolné proti vibracím – až pětkrát delší životností3). Nyní můžete vyměnit své motocyklové žárovky za revoluční LED žárovky OSRAM NIGHT BREAKER® a získat skvělé světlo, legální pro silniční provoz1). Společnost OSRAM navíc nabízí na všechny LED žárovky NIGHT BREAKER® speciální záruku2).

  • 1) Schválený LED světelný zdroj – platí pouze pro příslušné země, ve kterých je schválen nebo pro které platí rovnocenné schválení, a pro modely vozidel a funkce světel, které jsou aktuálně uvedeny v seznamu kompatibility. Další podrobnosti naleznete na www.OSRAM.cz/am.
  • 2) V porovnání s minimálními požadavky normy ECE R112, přičemž oslnění je nižší než maximální přípustné hodnoty až o 50 %.
  • 3) Ve srovnání s tradičními halogenovými žárovkami.
  • 4) Přesné podmínky naleznete na adrese: www.osram.cz/am.

Další články