Revoluční leštičky BigFoot iBrid od RUPES

15. 11. 2023

Společnost RUPES zosobňuje budoucnost leštění. Představuje totiž svým zákazníkům zbrusu nové elektrické excentrické leštičky BigFoot s výkmitem 15 mm (HLR15) a 21 mm (HLR21) s technologií iBrid. Díky ní si uživatel může zvolit mezi napájením ze sítě nebo z 18 V LI-ION baterie o kapacitě 5 Ah, která je dostatečná až pro 40 minut nepřetržitého provozu při plném výkonu. Lithium-iontová technologie baterie se vyznačuje spolehlivostí a rychlým nabíjením.

Mnoho inovací

Přepracovaný excentrický systém leštiček a nová převodová ozubená kola vyrobená z polymeru přináší vyšší efektivitu a uživatelský komfort – snazší manipulaci se strojem během leštění, minimální hluk a vibrace. Díky výjimečné stabilitě a přesnosti nových leštiček získává uživatel plnou kontrolu nad lešticími pohyby.

HLR15 a HLR21 využívají nově vyvinutý bezuhlíkový motor s maximálním výstupním výkonem 350 W.

Inovativní LED indikátor na bocích nových leštiček neustále sleduje stav zařízení a signalizuje jak nízkou úroveň nabití baterie, tak přílišný tlak na stroj během leštění.

Nový standard leštění

RUPES s novými leštičkami nastavuje nový standard v péči o povrchovou úpravu bezkonkurenčním výkonem, ergonomickým designem a adaptibilitou jako nikdy předtím.

Importérem výrobce RUPES pro Českou republiku je společnost Bučan s.r.o.

www.bucan.cz

Další články