SATAjetX 5500 universe

1. 9. 2023

Tato lakovací pistole je vesmírným světem sama o sobě

Tomu se říká kráčet s dobou: Namísto „běžného“ dárku dostanou všichni, kdo vlastní SATAjet X 5500 universe, navrch přístup do nového světa SATA Universum. Tento záměrně koncipovaný on-line svět je pravidelně doplňován o nové obsahy a akce. Členové se mohou zapojit do výherních soutěží a dostávat budou exkluzivní novinky a informace. Jako první se dozvědí o nových produktech – heslo „Sneak Previews“. Hned po registraci se může každý návštěvník v SATA universe těšit na zajímavá témata.

Jedinečný přístup

Onlinový zážitkový svět je přístupný pouze těm, kteří vlastní lakovací pistoli SATAjet X 5500 universe a kteří si prostřednictvím jejího čísla SAL (SATA Authentification Labe) zajistí místo na portálu. Toto číslo SAL je specialitou značky SATA: Kupující si obvykle díky němu může online ověřit, jestli zakoupil skutečně originální produkt SATA. U nové pistole je toto číslo zároveň i klíčem od brány do světa SATA universe –, použít jej lze i pouze jednorázově k registraci uživatele.

Jari Pfander, vedoucí oddělení marketingu a komunikace ve firmě SATA, vysvětluje myšlenku na pozadí této akce: „Našim lakýrníkům i fanouškům značky SATA a našich prémiových produktů tím chceme něco vrátit. Něco, co přesahuje ono prosté „Děkujeme za vaši věrnost“. Kdo se zaregistruje na SATA universe, tomu bude dopřáno být součástí něčeho speciálního. A dostane se mu skutečně jistých privilegií, například pokud jde o první nahlédnutí do nových produktových světů. V této chvíli ale samozřejmě ještě nechceme víc prozrazovat.“

Lakovací pistole SATAjet X 5500 universe je jediná svého druhu a v limitované edici. Získat ji můžete u svého partnerského specializovaného prodejce SATA od 25. 9. 2023 – k dostání jen do vyprodání zásob.

Další informace o SATA akci podzim 2023 na: www.sata.com/jetx-universe

www.sata.com

Další články