SBS Automotive se stává BORG Automotive Newman

27. 6. 2024

Jen něco málo přes rok poté, co společnost BORG Automotive Group dokončila akvizici aftermarketového dodavatele SBS Automotive, byl nyní učiněn poslední krok k integraci: Od 24. Června SBS Automotive působí pod názvem BORG Automotive Newman.

Po dokončení změny názvu je bývalá SBS Automotive definitivně dceřinou společností skupiny. Navíc jsou nyní obě společnosti, které jsou strategickými pilíři podnikání BORG Automotive a doplňují se, pojmenovány jednotně.

Dva silné pilíře

BORG Automotive Reman, největší nezávislý repasér automobilových náhradních dílů v Evropě, představuje tradiční jádro podnikání BORG Automotive. Pod svými značkami Elstock, DRI a TMI a licenční značkou Lucas dodává společnost zákazníkům po celé Evropě repasované kompresory klimatizace, alternátory, ventily EGR, turbodmychadla, startéry, brzdové třmeny, hřebeny řízení a čerpadla řízení.

BORG Automotive Newman dodává na trh náhradní spotřeby pod značkami NK a Eurobrake, které se primárně zaměřují na nové díly, zejména komponenty brzd a podvozků. Představuje tak cenný přírůstek do portfolia.

Kasper Thomsen, CCO společnosti BORG Automotive k tomu říká: „Během několika posledních let se SBS Automotive stala nedílnou součástí rodiny BORG Automotive. Jsme rádi, že máme tyto kolegy v našem týmu, a těší nás, že se tato příslušnost nyní odráží i v názvu společnosti. Stali jsme se ještě atraktivnějším partnerem pro naše zákazníky na trhu s náhradními díly: Prodejci a dílny se mohou spolehnout na širokou škálu repasovaných produktů nejvyšší kvality s širokým pokrytím trhu, zákaznicky orientovanými službami a rychlým a spolehlivým dodáním. A nyní mohou získat i další náhradní díly Newman. To posiluje naši skupinu jako celek.”

www.borgautomotive-group.com

Další články