Toyota Domanský: nový showroom v Praze

2. 5. 2024

Značka Toyota otevřela v dubnu v pražských Stodůlkách specializované centrum pro prodej firemním zákazníkům. Showroom společnosti Domanský na ploše 450 m² je umístěný v ulici Tlumačovská 1298.

Nové centrum nabízí moderní interiér v novém prodejním konceptu Toyota. V současnosti disponuje třemi servisními stáními uzpůsobenými k přijetí i velkých užitkových modelů. Další servisní místa se aktuálně budují v novém polyfunkčním objektu v sousedství, ve kterém se mimo klasických servisních prostor budou nacházet také tři plnohodnotné byty pro zaměstnance poprodejních služeb.

„Prodej vozů Toyota do firemních flotil je na vzestupu. Firmy již tvoří přes dvě třetiny našeho odbytu osobních a lehkých užitkových vozů v Česku, a proto si zaslouží specializovaný přístup,“ říká Radek Veselý, ředitel prodeje Toyota.

Toyota úspěšná

Toyota se v letošním roce zařadila mezi tři nejprodávanější značky na českém trhu. V současnosti prostřednictvím partnerů provozuje 34 prodejních a servisních míst po celé České republice a dvě specializovaná servisní místa.

www.toyota.cz

Další články