TPA 300 a senzory Bosch QUICK FIT

1. 8. 2023

Programovací přístroj Bosch TPA 300 byl speciálně vyvinut pro konfiguraci univerzálních snímačů v systémech monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS) pro konkrétní vozidlo. Přístroj podporuje velké množství univerzálních senzorů dostupných na trhu. Pomocí

bezdrátového přenosu se údaje z TPMS senzorů se zobrazují přímo na 2,8palcovém barevném displeji, kde mohou být zkontrolovány. Rychlé a snadné ovládání umožňuje jednoduché programování senzorů a postupnou implementaci procesů zaučení ve vozidle. Pravidelné softwarové aktualizace funkcí, databáze vozidel a pokrytí senzorů zajišťují, že autoservisy mají aktuální informace a mohou nabízet kvalitní služby svým zákazníkům.

Zejména u asijských výrobců, jako je Toyota, Hyundai, Nissan atd., je pro proces zaučení vyžadován modul OBD II. Modul OBD II pro TPA 300 je k dispozici jako příslušenství. Alternativně lze pro zaučení využít také online software ESI[tronic] 2.0.

Univerzální senzory pro systémy monitorování tlaku v pneumatikách Senzory Bosch QUICK FIT

Pomocí programovacího přístroje TPA 300 lze také snadno a bezpečně konfigurovat nové univerzální senzory Bosch pro systémy monitorování tlaku v pneumatikách (TPMS). Díky univerzální programovatelnosti senzoru QUICK FIT je dosahováno pokrytí značek vozidel z více než 90 % jedním typem senzoru a čtyřmi barevnými variantami.

Další články