Úspěch společnosti ČSAD LOGISTIK Ostrava

Rok 2022 byl pro mnohé společnosti a různá odvětví velmi turbulentní. Společnost ČSAD LOGISTIK Ostrava však potvrdila svou pozici jednoho z největších přepravců v republice. Její obrat překročil 1 mld. Kč.

Společnost se kromě mezinárodní kamionové dopravy a s tím souvisejících činností, jako je např. sběrná služba, kombinovaná přeprava, letecká a lodní doprava, zabývá poskytováním celních služeb a komplexními službami v oblasti skladování zboží. Dále se soustřeďuje na různé segmenty, jedním z největších je automotive. Za úspěšným vývojem v loňském roce stály podle generálního ředitele společnosti Miroslava Konečného doprava obecně a nárůst skladových zakázek. Významně k tomu přispělo otevření nového logistického centra v Olomouci, které se zaplnilo zakázkami téměř okamžitě po uvedení do provozu. Celkově tak společnost disponuje 60 000 m2 paletových míst.

„Letos plánujeme navýšit nabídku skladovacích ploch v dalším logistickém centru, které se staví v průmyslové zóně v Mohelnici a zahájení jeho provozu je plánováno na září,“ prozrazuje plány generální ředitel společnosti Miroslav Konečný. „K dispozici bude dalších 23 tisíc paletových míst a kapacita se postupně začíná plnit.“

www.ostragroup.cz

Štítky: 

Další články