Vítěz testu letních pneumatik

Pneumatika Bridgestone Potenza obdržela nejvyšší hodnocení v disciplínách brzdění, ovladatelnost a bezpečnost jízdy na mokru. Dokázala se tak prosadit proti svým konkurentům a získat sdílené vítězství v testu letních pneumatik pro sezonu 2023, který uskutečnil časopis Auto Zeitung.

Devatenáctipalcová ultravysoce výkonná letní pneumatika přesvědčila odborníky na zkušebním polygonu také svými „bezchybnými jízdními vlastnostmi“ a „extrémně vysokou přilnavostí“ na suchu. Vynikající výkony pneumatiky Potenza Sport jsou výsledkem inovativního vývoje, který vychází z mnohaletých zkušeností značky Bridgestone v motoristickém sportu a z partnerství s výrobci prestižních automobilů. Tato ultravysoce výkonná pneumatika byla speciálně přizpůsobena požadavkům náročných řidičů a poskytuje vysokou úroveň ovladatelnosti a jistoty za volantem.

Pneumatika Bridgestone Potenza Sport kromě vynikajícího úspěchu v testu časopisu Auto Zeitung prokázala nedávno své kvality také v testu sportovních letních pneumatik pro sezonu 2023, jehož výsledky publikoval časopis Auto Bild Sportscars. Ultravysoce výkonná pneumatika Bridgestone si nejlepšími výsledky v kategoriích ovladatelnost na mokru i na suchu a jízda na mokré kruhové trati zajistila prestižní hodnocení „příkladná“. S celkovou známkou 1,3 podle odborníků na testování pneumatik prokázala „dobrou vyváženost, precizní reakce na řízení a vysoké bezpečnostní rezervy z hlediska akvaplaningu“.

www.bridgestone.cz

Další články