Chytrá dílna (1)

Tento článek je prvním dílem nového letošního seriálu, ve kterém vám budeme představovat zajímavé instalace vybavení autoopraven. Budeme jej připravovat ve spolupráci s dodavateli servisní a garážové techniky a budeme se na tyto instalace dívat jak z pohledu dodavatelů, tak i samotných provozovatelů. Chceme vám přinášet zajímavou inspiraci pro vaše vlastní opravárenské provozy. V prvním dílu míříme do Všechrom u Prahy, kde vyrostla zcela nová opravna nákladních vozidel. Technologické vybavení dodávala společnost Homola.

Logistický areál společnosti TIR Centrum, včetně servisu nákladních vozidel, vyrostl na zelené louce poblíž dálnice D1. Provozovatel společnost 4truck Service Bohemia s.r.o., je zde v pronájmu a zabývá se jako nezávislý servis opravami nákladních vozidel a přípojné techniky. Kromě toho je však značkovou opravnou nákladních vozidel Ford Trucks.

Společnost se zabývá údržbou vozidel, mechanickými opravami, diagnostikou a přípravou na STK. Karosářské a lakovací opravy řeší dodavatelsky.

V následující fotoreportáži vás provedeme instalací.

Obr. 1: Dílna je koncipov

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.


Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články