Efektivita a transparentnost bude zásadní

… říká v rozhovoru Jan Laube ze společnosti Beecam. Při přípravě článku o službě Beecam jsme se dotkli tématu efektivity řízení a práce autoopraven a vzniklo z toho následující povídání.

Vy jste v rámci technického poradenství Beecam odhalili širší potenciál pro konzultační činnost, která vyústila do samostatného projektu. Můžete nám objasnit, o co jde?

Ano, zjistili jsme, že v servisech, se kterými jako Beecam spolupracujeme, je vždy nějaký prostor na zlepšení a zefektivnění jejich činnosti. A tak jsme začali majitelům postupně radit a pomáhat s tím, jak zlepšit chod jejich firmy. A z toho se zrodila myšlenka využít naše dlouholeté znalosti a zkušenosti z automobilové branže a vznikl projekt Revitalizace firem. V rámci této služby pomáháme realizovat potřebné změny v rámci firmy od nastavování efektivních procesů, řešení interní komunikace ve firmě, personálního managementu a definování vizí, strategie a cílů, kterých chce firma v krátkodobém a střednědobém horizontu dosáhnout. Cílem revitalizace je dosažení větší produktivity firmy a navyšování tržeb a zisku.

Součástí procesu Revitalizace je také pomoc s generační obměnou ve firmě nebo příprava na prodej firmy včetně daňového a právního poradenství. V dnešní rychlé a náročné době jsou to velmi aktuální t

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.


Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články