Nové předplatné

Vážení čtenáři, celé léto jste měli možnost zkoušet náš nový on-line prostor, kde jste měli zdarma přístupný celý obsah včetně technických článků i archivu časopisu AutoEXPERT a jeho příloh Praktická dílna z našeho vydavatelství. Nyní, současně s distribucí tištěného říjnového vydání, spouštíme portál do ostrého provozu, kdy zároveň dochází ke změnám předplatného. Pro vás to znamená, že si nově můžete vybrat z mnoha variant předplatného, a to buď ve formě papírového časopisu, elektronickou formu, nebo kombinované zvýhodněné předplatné obou verzí dohromady. Pokud ani jedno neznáte, připravili jsme za sníženou cenu možnost měsíčního vyzkoušení on-line přístupu, stejně tak mají sníženou cenu studenti.

Každý, kdo si pořídil předplatné časopisu AutoEXPERT do 20. září 2023, má do konce svého předplatného přístup na portál včetně archivu časopisu zdarma. Je to bonus a poděkování našim předplatitelům za věrnost.

Zároveň mohou všichni bezplatně využívat také informace na sociálních médiích, najdete nás totiž rovněž na YouTube (kde postupně zveřejňujeme naše technická videa nebo videa spolupracujících společností), na Spotify, jež vám zprostředkovává poslech podcastů z naší produkce se zajímavými osobnostmi z automobilové branže, i na Facebooku.

Samozřejmostí je, že na portálu aktuálně zveřejňujeme mnoho novinek z dění v oblasti automotive i nejnovější nabídky našich obchodních partnerů.

Nové ceny předplatného a další informace najdete v přehledné grafice na sousední straně.

Nové předplatné

AutoEXPERT KOMBI                          1 190 Kč / 48 €

Roční předplatné časopisu + roční přístup na www.AutoEXPERTportal.cz (pouze u tohoto typu předplatného je povolen přístup do celého archivu časopisu).

AutoEXPERTportal ROK                                        690 Kč / 28 €

Roční on-line přístup do všech odborných článků na www.AutoEXPERTportal.cz (mimo archiv časopisu AutoEXPERT).

AutoEXPERTportal MĚSÍC                                     290 Kč / 12 €

Měsíční on-line přístup do všech odborných článků na www.AutoEXPERTportal.cz (mimo archiv časopisu AutoEXPERT).

AutoEXPERT tištěný                                              890 Kč / 36 €

Roční předplatné časopisu, obdržíte 10 vydání.   

AutoEXPERT tištěný – student                             690 Kč / 28 €

Roční zvýhodněné předplatné časopisu, obdržíte 10 vydání (číslo průkazu ISIC napište do poznámky).

Nové předplatné si můžete objednat přímo tlačítkem na našem webu nebo jej v Česku zajišťuje společnost SEND Předplatné s.r.o. (www.send.cz) a na Slovensku společnost L.K. Permanent, spol. s r.o. (www.predplatne.sk), a to i on-line předplatné.

Přidejte se k našim odběratelům – SLEDUJTE NÁS

Tento článek najdete v časopisu AutoEXPERT vydání č. 10/2023.

Další články