Prémiová brzdová kapalina DOT 5.1

14. 7. 2023

Společnost AISIN rozšiřuje svoji nabídku brzdových produktů pod svojí renomovanou značkou ADVICS. Novým přírůstkem v portfoliu je prémiová brzdová kapalina DOT 5.1. Je vhodná jak pro vozidla se spalovacím motorem, tak pro hybridní a elektrická vozidla. Tím pokrývá významnou část evropského trhu.

Tento produkt umožňuje pokrytí všech typů motorů, včetně hybridních vozidel (HV) a elektrických vozidel (EV), které se díky rostoucímu počtu staly významným segmentem na trhu s náhradními díly. Zatímco elektrická a hybridní vozidla nemají ve srovnání se spalovacími motory specifické brzdné vlastnosti, poskytují plnou akceleraci i při nízkých rychlostech. Proto je nezbytné zajistit odpovídající brzdný výkon s upřednostněním použití prémiové brzdové kapaliny.

Brzdová kapalina je plně k dispozici v prodejní síti. Prodává se v 500 ml nádobě a je kompatibilní s nejnovějšími generacemi vozidel. Umožňuje nám pokrýt velkou část vozového parku, včetně starších modelů, které vyžadují kapaliny DOT 3 nebo DOT 4.

Tato brzdová kapalina nabízí vynikající výkon díky vyššímu bodu varu a tzv. „mokrému bodu varu“. Její nízká viskozita v kombinaci s nízkou vodivostí a zlepšenou odolností proti korozi také přispívá k delší životnosti brzdového systému vozidla.

Společnost AISIN představí novou brzdovou kapalinu spolu se zbytkem produktového portfolia na výstavě Equip Auto Lyon od 28. do 30. září.

www.aisinaftermarket.eu

Další články