BORG rozšířil nabídku o 116 položek

15. 6. 2023

Začátkem letošního roku rozšířila společnost BORG Automotive Reman, největší nezávislý repasér v Evropě, svůj sortiment o 116 položek. Pro většinu těchto novinek je jedničkou pro trh náhradní spotřeby. Tyto repasované díly nabízejí atraktivní poměr ceny a výkonu s nízkou ekologickou stopou, protože ve srovnání s výrobou nových náhradních dílů spotřebuje repasování výrazně méně energie a surovin.

Pod značkami Elstock, DRI, TMI a Lucas společnosti Borg je nově k dispozici 32 typů brzdových třmenů, 22 alternátorů, 22 kompresorů klimatizace, 18 startérů, deset variant hřebenového řízení, osm turbodmychadel, stejně jako tři EGR ventily a čerpadlo řízení.

Dvacet prvenství pro aftermarket

Dvacet, z uvedených 116 novinek, se na trhu náhradní spotřeby objevuje vůbec poprvé. To platí třeba pro EGR ventil  určený pro 40 aplikací ve vozidlech Mercedes-Benz, od třídy A a B po CLA, GLA až po Sprinter. Rovněž tak nový brzdový třmen například pokryje sortiment 30 verzí vozů Citroën, Peugeot, Opel a Vauxhall.

Mnoho rychloobrátkových dílů

Mezi potenciální bestsellery v novinkách se řadí na první místo alternátor pro více než 70 aplikací ve vozidlech koncernu VW: Pokrývá 2,6 milionu vozidel v Evropě, včetně Audi A1, Seat Ibiza, Škoda Kodiaq a VW Golf. Rovněž nová turbodmychadla patří také k řadě bestsellerů: Na evropském trhu náhradní spotřeby jsou v nabídce čtyři typy pro vozidla Dacia, Ford, Infinity, Nissan, Mercedes-Benz a Renault. Neméně zajímavé je v rámci rozšíření nabídky elektrické hřebenové řízení pro více než 120 aplikací ve vozidlech značky Audi – pro modely A4, A5, RS4, RS5, S4 a S5, tedy pro více než 700 000 vozidel v Evropě.

Kvalita srovnatelná s OE

Jak je u společnosti BORG standardem, všechny novinky nabízejí kvalitu srovnatelnou s novými díly OE, protože jde o repasované použité originální díly. Proces repasování se provádí v Evropě, přičemž se každý použitý díl rozebere, vyčistí a zkontroluje v kvalitě dané certifikací ISO 9001:2015. Vyměňují se pouze malé a opotřebitelné díly, následuje opětovná montáž a závěrečné funkční testy předepsané pro daný výrobek specifikací výrobce.

Všechny podrobnosti o nových dílech, které se dodávají vždy připravené k montáži s dvouletou zárukou bez omezení ujetých kilometrů, již najdete v katalogu TecDoc.

www.borgautomotive-group.com

Další články