ČSOB Leasing a E.ON DRIVE

28. 6. 2023

Tyto dvě společnosti přicházejí na trh se zajímavým balíčkem financování, benefitem v podobě přednabité karty E.ON Drive v hodnotě 10.000 Kč a povinným ručením zdarma po celou dobu trvání financování.

Zákazníci, kteří přemýšlí o koupi nového elektromobilu, ocení výhodné parametry akčního balíčku a jeho přidanou hodnotu. Půjčka na auta s čistou energií je produktem, který podporuje zodpovědnou mobilitu k životnímu prostředí.

Součástí Půjčky na auta s čistou energií je balíček autopojištění ČSOB Pojišťovny s povinným ručením po celou dobu financování zdarma. E.ON Drive k této půjčce klientům přidává benefit přednabité E.ON Drive karty v hodnotě 10.000 Kč navíc a práva na uplatnění slevy na pořízení hardware E.ON Drive, resp. 10% slevu u dobíjecí AC stanice (pro dobíjení střídavým proudem, běžně 7,2–22 kW) a 5% slevu u dobíjecí DC stanice (pro dobíjení stejnosměrným proudem, běžně 50–200 kW) vůči ceníkovým cenám.

Svůj nový vůz může klient dobíjet na více než 250 dobíjecích stanicích E.ON Drive v celém Česku a v rámci roamingových služeb u dalších tisíců bodů u nás i v zahraničí. Vyhledávání i obsluha jsou díky mobilní aplikaci E.ON Drive velmi jednoduché.

www.csob.cz

Další články