Febi uvádí na trh nový sortiment

24. 10. 2023

Společnost febi rozšířila svoji rozsáhlou nabídku náhradních dílů o novou řadu. Aktuálně je k dispozici více než 230 hnacích hřídelí (poloos) febi, které pokrývají vozový park přibližně 20 000 oblíbených vozidel, vyskytujících se na silnicích v Evropě i po celém světě. Nabídka se bude i nadále rozrůstat.

K zahájení nejnovější kampaně společnosti febi zaměřené na hnací hřídele se výborně hodí slogan „Smooth Transitions”, který vhodně vystihuje podstatu nabízených produktů.

Podle nejpřísnějších norem

Hnací hřídele febi jsou vyráběny a konstruovány podle nejvyšších norem kvality. Ty zajišťují, že výrobky odpovídají výkonovým a konstrukčním specifikacím originálního dílu, aby byla zajištěna správná montáž a funkce. Všechny hnací hřídele navíc procházejí přísnou kontrolou, aby splňovaly vysoké kvalitativní standardy skupiny Bilstein.

Elegantní opravy

Hnací hřídele febi jsou navíc chytrým opravárenským řešením. Výměna s použitím nové poloosy febi zkrátí dobu, kterou musí vozidlo strávit v servisu, takže oprava je méně nákladná a časově efektivnější, takže zákazník bude spokojenější.

Další užitečné informace o hnacích hřídelích febi a dalších výrobcích z produktové řady Hnací systémy naleznete na webových stránkách febi.

www.febi.com

Další články