Ferdus na Autoshow Nitra

7. 9. 2023

FERDUS se ve dnech 28. 9. až 1. 10. 2023 vrací na veletrh Autosalón Autoshow Nitra. Po zakletých letech 2020-2022 tak navážeme na úspěšně roky 2018 a 2019, kdy jsme si na akci vybudovali pozici největšího vystavovatele mezi výrobci a prodejci vybavení pro autoservis a pneuservis. A nejinak tomu bude i letos.

Na co se těšit? Na více než 50 metrů čtverečních plných novinek i osvědčených best-sellerů. Kompletní pokrytí bude mít především strojní vybavení, mezi kterým budou zastoupeny zouvačky, vyvažovačky i zvedáky. Průřezově představíme také nářadí a nástroje. A pochopitelně nebude chybět ukázka naší vlastní výroby. Velkou premiéru si navíc absolvuje zcela nový tištěný katalog celého sortimentu.

Rádi byste nás na stánku v hale B navštívili? Můžete a dokonce zdarma. Všem zákazníkům a partnerům totiž nabízíme možnost získat volný vstup. Stačí jen, abyste byli majitelem či zaměstnancem firmy podnikající na IČ v oblasti autoservisu, pneuservisu a v automotive obecně.

Pošlete email na adresu jaroslav.smola@ferdus.cz a do zprávy uveďte název firmy, identifikační číslo, adresu sídla, jméno držitele ‚volňásku‘ a kontaktní telefon.

Obratem obdržíte elektronickou pozvánku a instrukce k jejímu uplatnění. Upozorňujeme, že počet je omezen.

Vše podstatné o veletrhu přímo na stránkách akce

P.S.: Pokud by Vás zajímalo, jak to na našem stánku vypadalo v Nitře při poslední účasti, můžete se podívat na následující video sestřih.

www.ferdus.cz

Další články