Ferdus: velký jarní seminář již posedmé

21. 6. 2024

Na konci května proběhl sedmý ročník velkého jarního semináře společnosti FERDUS. Celodenní akce určené pro odbornou veřejnost z oblasti autoservisu a pneuservisu se účastnily téměř dvě desítky zájemců, mezi kterými byli B2B partneři, dlouholetí koncoví zákazníci i úplní nováčkové.

Vůbec poprvé také dorazilo několik auto oborových středoškoláků v rámci odborné praxe. Potvrdilo se tak, že je seminář atraktivní pro široké spektrum napříč celou branží.

Dopolední program byl ve znamení představení tržních novinek a od základu přepracovaného produktového katalogu, po vydatném obědu se pak celá skupina přesunula do showroomu EXPO na praktickou část, ve které se předváděly a porovnávaly jednotlivé stroje – zouvačky, vyvažovačky, zvedáky a geometrie.

Nejužitečnější byla stejně nakonec ale průběžná diskuse. Mladí informace získali, ostřílení si vyměnili zkušenosti, takže se v pozdním odpoledni každý mohl odebrat domů obohacen o řadu názorů i poznatků. Všem zúčastněným děkujeme za zájem a za rok zase na viděnou.

www.ferdus.cz

Další články