Herth+Buss: ochranné oplety

18. 6. 2024

Robustní, flexibilní a univerzální: těmito vlastnostmi se vyznačují ochranné oplety. Ty se používají ve vozidlech k ochraně kabelů, hadic, vedení a dalších technických komponent. Poskytují ochranu proti vnějším vlivům, především vlhkosti, teplu nebo poškození. Společnost Herth+Buss nabízí v rámci své řady Elparts širokou škálu flexibilních ochranných opletů v různých provedeních. Můžete si vybrat mezi standardními, smrštitelnými a samozavíracími oplety.

Jednotlivé verze se liší takto:

Standardní oplet, který se nasouvá na kabelový svazek, hadici atd., se flexibilně přizpůsobí nepravidelným tvarům. Oba konce je nutné zafixovat nalepovací vložkou.

Smrštitelný oplet zajišťuje mechanickou ochranu proti oděru pro různé komponenty. Oplet nejdřív nasunete a poté jej do konečné podoby vytvarujete pomocí horkovzdušné pistole.

Samozavírací oplet je ideální všude tam, kde jej potřebujete uvolnit a znovu použít. Díky 25% nebo 50% překryvu lze oplet jednoduše ovinout kolem nejrůznějších komponent bez nutnosti nasouvání nebo fixace ukončení.

www.herthundbuss.com

   

Další články