Herth+Buss: univerzálně použitelné

18. 7. 2023

Společnost Herth+Buss rozšířila svoji řadu Elparts o inovativní sortiment hadicových spojek. Ty jsou použitelné pro rozvody paliv, minerálních olejů, vody do ostřikovačů, AdBlue a mnoha dalších. Jedinečnou vlastností je to, že řada je vhodná pro použití s vlnitými i hladkými hadicemi. Univerzálně použitelný sortiment tak pokrývá široké spektrum aplikací.

Široká škála možností

Sortiment se skládá z 200 jednotlivých dílů a je speciálně složen z různých rozdělovačů, zásuvných vložek a těsnicích kroužků. Rozdělovače mají dvě, tři nebo čtyři možnosti připojení. To vám umožní vytvářet rozvody podle vašich potřeb. Sortiment dále obsahuje vložky pro hadice průměru 3, 4, 5 a 6 milimetrů. Pomocí systémového konektoru a O-kroužků je možných více než 100 různých kombinací v závislosti na vašich potřebách. Pokud by nějaký díl někdy došel, není to žádný problém, protože všechny lze doobjednat i jednotlivě. To nabízí uživatelům v dílně maximální flexibilitu. Práce s konektory je navíc možná bez použití dalších speciálních nástrojů.

Další vývoj řady RepPipe

Nová řada je výsledkem vývoje řady RepPipe a stávající řady hadicových spojek. Sortiment RepPipe je opravná sada, se kterou lze rychle a snadno opravit poškozená místa na vodních rozvodech. Nová řada hadicových spojek obsahuje zásuvnou vložku pro vlnité trubky s vnitřním průměrem 4,5 mm. Ten je určen pro systém ostřikování čelního skla a lze jej kombinovat se systémem RepPipe. Společnost nabízí rovněž další kompaktnější sortiment hadicových spojek (výr. č.: 54271300). Skládá se z 60 hadicových spojek a šestihranného středového dílu. Nová nabídka hadicových spojek je tak dalším vývojem původního sortimentu.

www.herthundbuss.com

   

Další články