Japanparts: Filtry pro automatické převodovky

16. 8. 2023

Kompletní portfolio produktů společnosti Japanparts Srl pouze v segmentu filtrace čítá přes 2 100 položek a nabízí mechanikům řešení pro práci s různými typy médií: od vzduchových filtrů motoru po olejové, od palivových až po filtry specifické pro plynové motory až po kabinové filtry a filtry pro převodovky. Pokrývá tak kompletní portfolio asijské provenience a přes 80 % vozového parku všech osobních a lehkých užitkových vozů evropských značek.

Filtry pro automatické převodovky

Společnost se zaměřuje na filtry pro automatické převodovky, které jsou vysoce kvalitní a v sortimentu najdete více než 160 produktových kódů – vše ve vnitřní krabičce Quality Tested. Japanparts používá vysoce kvalitní filtrační materiál, který zaručuje spolehlivost požadovanou pro tento typ produktu. Filtr převodovky se doporučuje spolu s náplní měnit každé dva roky nebo každých 30 000 km.

 Dalšími položkami, kterým byl kladen důraz, jsou víčka, pouzdra olejových filtrů – obojí s vnitřním boxem s testem kvality.

Novinky v sortimentu

V červnu bylo do sortimentu zařazeno více než 50 položek, včetně kódů pro Fiat Panda 1.3D Multijet, 500L 1.3D Multijet, Toyota Rav 4 IV 2.0 D4-D, Yaris 1.5, Audi A4 Avant 2.0 Mild Hybrind quattro, Renault Megane IV Grand1.3 tce 160 tour.

Kompletní řada filtrů nabízených společností Japanparts srl je k dispozici na platformě elektronického obchodu a můžete si ji také prohlédnout v katalogu Tecdoc.

www.japanpartssrl.eu

Další články