MEGA novinky výrobce NOVOL

10. 5. 2024

Maximálně rychlé, ekonomické, efektivní a dosahující skvělého finálního výsledku. Na tyto vlastnosti se zaměřila společnost NOVOL při vývoji svých dvou nedávno představených novinek – silnovrstvého akrylového plniče 2600 MEGA FILLER a bezbarvého laku 8600 MEGA CLEAR.

Jak nový plnič, tak lak schnou velmi rychle bez nutnosti vypalování v kabině – MEGA FILLER konkrétně 90 minut při 20 °C i po aplikaci silných vrstev a MEGA CLEAR jednu hodinu při 20 °C. Novinky tak poskytují značné úspory na času práce a spotřebě energie v lakovně.

Skvělé vlastnosti plniče

Mezi přednosti nového plniče patří dále výborná přilnavost ke kataforéze bez broušení, snadná brousitelnost, dobré izolační a antikorozní vlastnosti a nízká tendence ke stékání. Plnič má velmi vysokou plnicí schopnost (cca 180 μm ve třech vrstvách) a skvěle se hodí pro eliminaci škrábanců a nerovností, bez následného propadání. Umí úspěšně nahradit dokončovací tmely.

MEGA CLEAR bez kompromisů

8600 MEGA CLEAR má hluboký, stabilní lesk, unikátní v kategorii produktů schnoucích bez vypalování, kde je rychlejší schnutí obvykle vykoupeno horším vzhledem povrchu. Lak má vysoký obsah pevných částic a vysokou finální tvrdost s odolností proti poškrábání. Navzdory svému rychlému schnutí je lak velmi jednoduchý na aplikaci na několik různých dílů.

Importérem produktů společnosti NOVOL pro Českou a Slovenskou republiku je společnost Bučan s.r.o.

www.bucan.cz

Další články