NTN Europe společně s LTM

12. 1. 2024

Společnost NTN Europe oznámila průmyslové partnerství se společností LTM ze skupiny Mecatech Group. Ta poskytne svoji výrobní kapacitu tlumičů a technické znalosti pro dodávky přednímu světovému dodavateli automobilového průmyslu na podporu uvedení na trh nové produktové řady tlumičů.

Rozšíření portfolia

Společnost NTN Europe, která je etablovaná v oblasti vývoje a produkce ložisek, poloos a zavěšení kol, tak přirozeně přidává do svého produktového portfolia další z klíčových komponent, které přispívají k bezpečnosti a jízdním vlastnostem vozidel.

Silné partnerství

Společnost NTN Europe se spojila se společností LTM, protože oceňuje vysokou úroveň její produkce, kompetenci a know-how a hodnoty, které oba partneři sdílejí. Jejich spolupráce a vzájemný respekt umožní těmto dvěma hráčům uvádět na trh řadu tlumičů, jež splňují požadavky NTN Europe jako prémiového dodavatele automobilového průmyslu a zároveň těží z logistické sítě LTM.

Strategie dle požadavků trhu

„Od roku 2021 skupina NTN pokračuje ve svém ambiciózním rozvoji tím, že přizpůsobuje svou globální strategii rostoucímu trhu s náhradními díly. A právě v kontextu této dynamiky jsme upevnili naše partnerství s LTM. Umožňuje nám to uvést na trh řadu vysoce kvalitních tlumičů při zachování špičkové technické a technologické úrovně našich produktů. Zároveň můžeme důsledně uplatňovat náročné procesy kvality OEM, abychom si udrželi pozici prémiového dodavatele,“ říká Christophe Idelon. Vice-President Automotive Aftermarket v NTN Europe.

„Jsme velmi potěšeni, že nám NTN Group prostřednictvím tohoto průmyslového partnerství vložila důvěru,“ prohlásil Abdessalem Ben Ayed, generální ředitel společnosti Mecatech, mateřské společnosti LTM. „Tato spolupráce nám umožní realizovat vynikající synergie. Je to pro nás šance těžit z obchodní síly NTN Europe a z jejích odborných znalostí japonského OEM k růstu našich výrobních schopností. “

Velký potenciál

Konkrétně tato spolupráce dá vzniknout více než 800 sortimentních položek v segmentu plynových tlumičů, které doplní sady odpružení značky SNR. Zaměření dodavatele na tuto technologii je zárukou kvality i snadné montáže pro dílny, to vše při zajištění optimální úrovně komfortu a bezpečnosti na cestách. Řada je navržena tak, aby uspokojila všechny požadavky regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) a pokryla více než 80 % registrovaných vozidel v celé Evropě.

Bude také těžit z vysoké kvality služeb poskytovaných NTN Europe. Francouzské logistické centrum výrobce obsluhuje celou zónu EMEA, kde je velmi dobře zaveden s rozsáhlou teritoriální sítí. Tlumiče jsou dodávány v robustním, optimalizovaném obalu, který je chrání na cestě z logistického centra NTN Europe do konečného místa určení u koncového zákazníka.

V neposlední řadě bude výrobce toto uvedení doprovázet také rozsáhlou technickou podporou pro své zákazníky a ambiciózním komunikačním plánem.

www.ntn-snr.com

Další články