Servind CARBODY EXPERT SHOW 

Téměř 150 hostů navštívilo CARBODY EXPERT SHOW 2023, kterou ve dnech 19. a 20. dubna připravila společnost Servind ve svém karosářském tréninkovém centru Car-O-Liner v Nučicích u Prahy.

Během středy přivítali obchodní zástupci, produktoví manažeři, ale také kooperující partneři společnosti Servind stávající i potenciální zákazníky z regionu severovýchod, Praha a střední Čechy, ve čtvrtek pak z regionů jihozápad a Morava. Každý den byl koncipován na samostatné dopolední a odpolední bloky, naplněné trendy a novinkami z oblasti karosářských oprav. V rámci půldne měli pozvaní hosté možnost projít si kolečko po specializovaných stanovištích zaměřených na MIG/MAG svařování od společnosti Migatronic, bodové svařování a spotování oceli, opravy hliníkových panelů, opravy plastů a indukční ohřev, tmely, nástřiky, lepení a opravy skel Teroson a vše týkající se výroby a rozvodů stlačeného vzduchu od společnosti Inaircom. To vše v zázemí moderního karosářského centra dle vzdělávacího a tréninkového konceptu dodavatele karosářských technologií, společnosti Car-O-Liner. Ve venkovních prostorách si hosté měli možnost osahat dílenské nářadí a přípravky Bahco a akumulátorové nářadí Milwaukee. Na závěr každého půldne na účastníky čekalo předvedení karosářského zvedáku Car-O-LinerSpeed, během něhož byly názorně ukázány a vysvětleny možnosti jeho každodenního nasazení v karosárně.

Všichni účastníci CARBODY EXPERT SHOW si s sebou odvezli speciální zvýhodněnou nabídku vybraného sortimentu, určenou pouze pro hosty karosářské show. A protože nejenom prací je člověk živ, čekalo na všechny účastníky po celý den občerstvení a káva ze skvělého food trucku.

www.servind.com

Další články