Turbodmychadla Nissens – originální kvalita

Společnost Nissens Automotive představila turbodmychadla již v roce 2018. Rozšíření řady Engine Efficiency & Emissions umožnilo společnosti nabídnout na aftermarket prémiovou alternativní náhradu. Řada turbodmychadel má nyní přes 270 typů pokrývajících 3 200 OE referencí. Kromě typů pro osobní automobily a dodávky obsahuje sortiment více než 40 položek pro nákladní vozidla.

Nabídka turbodmychadel spadá do produktové kategorie Engine Efficiency & Emissions této společnosti, která zahrnuje mezichladiče, EGR ventily/moduly a EGR chladiče. Součástí jsou také přívodní potrubí oleje pro turbodmychadla, což je díl, který technikům umožňuje provést správnou výměnu turbodmychadla včetně odpovídajícího mazání. Kromě turbodmychadel s obtokem a variabilních turbodmychadel s pneumatickým ovládáním uvedla společnost novou řadu 25 turbodmychadel s elektronickým ovládáním určenou pro nejnovější motory Euro 5 a Euro 6. Několik turbodmychadel v řadě e-Actuator je vybaveno elektrickými jednotkami vyrobenými společností Hella pro prvovýrobu. Mezi hlavní výhody elektricky řízených turbodmychadel patří elektronická signalizace jejich stavu a přesné, plynulé a rychlé ovládání mechanismu variabilních lopatek. Elektronika navíc umožňuje rozsáhlejší diagnostické možnosti.

Všechna turbodmychadla jsou zcela nové produkty, proto nevyžadují vrácení starého dílu. Jejich montáž je velmi snadná, protože jsou součástí konceptu „First Fit“. To znamená, že v sadě najdete všechny potřebné montážní díly: těsnění, šrouby, spony, iniciační dávku oleje, včetně kompletního montážního návodu.

Podpora je zajištěna prostřednictvím hot-linky zaměřené na turbodmychadla. Dále je k dispozici e-learning, technická školení s videi a články, která jsou dostupná na www.nissens.com/experts.

Pro více informací o turbodmychadlech Nissens naštivte www.nissens.com/turbos.

Tento článek najdete v časopise AutoEXPERT vydání č. 1+2/2023.

Další články