Dopřejte svému motoru to nejlepší s vylepšenou verzí prémiového paliva MOL EVO 3 Plus

Za kvalitní péči vás motor odmění vyšším výkonem i delší životností. Zcela klíčové je z tohoto hlediska používat správné palivo. Nová, vylepšená generace prémiových paliv MOL EVO 3 Plus produkuje oproti předchozím verzím snížené množství emisí a obsahuje navýšené množství aditiv, která zajistí nižší míru tření komponent motoru, což zvyšuje jeho výkon a podporuje hladký provoz. Skupina MOL dlouhodobě spolupracuje na vývoji paliv s profesionálními závodníky, aby maximalizovala kvalitu i zážitek z jízdy.

Na čerpacích stanicích MOL jsou dostupné nové, vylepšené verze prémiových paliv EVO Plus 3, které posouvají hranice kvalitní péče o motor. Tato nová generace paliv poskytuje řadu výhod, které si zamilují všichni automobiloví nadšenci. Vylepšené verze prémiových paliv EVO 3 Plus jsou dostupné pro všechny řidiče a značka je nabízí jak v sortimentu benzinů, tak i motorových naft.

Benefity vylepšených verzí prémiových paliv

Klíčové výhody, které vylepšené verze prémiových paliv EVO 3 Plus motoristům přinášejí, jsou vyšší výkon, delší životnost motoru a méně emisí. Právě vyššího výkonu dosahují paliva díky zvýšenému množství aditiv. Ta u naftové varianty MOL EVO D Plus přispívají k vyššímu cetanovému číslu, které zajišťuje rychlejší vznícení paliva. Právě rychlé hoření je klíčem k lepším provozním vlastnostem celého motoru.

Benzin MOL EVO 100 Plus zase díky vyšší aditivaci umožňuje snižovat tření pohyblivých částí motoru, protože aditiva obsahují i komponent modifikující tření. Snížená míra tření zajišťuje nejen vyšší výkon, ale i hladší chod motoru.

Spolupráce s nejlepšími

Na čerpací stanice MOL se rovněž vrací palivo Racing Fuel 102+, na jehož vývoji se podílely týmy Motorsport Kopecký a Vančík Motorsport, které pravidelně obsazují přední příčky mistrovství České republiky v rallye. 

Toto palivo je výsledkem dlouhodobého vývoje a jeho značení odkazuje na oktanové číslo 102 a více, díky kterému přispívá ke kontrolovanému spalování v motoru bez nežádoucích detonací a tím i k vyššímu výkonu. Tím zároveň přispívá k delší životnosti motoru. 

„Na vývoji prémiových a závodních paliv pracujeme neustále. Vývoj zároveň doprovází využití špičkových technologií a pečlivá analýza toho, jak jednotlivá paliva přispívají k vyššímu výkonu, delší životnosti a optimálnímu chodu motoru. Dlouhodobá spolupráce s odborníky při vývoji i testování paliv nám navíc umožňuje poskytnout i běžným řidičům zážitek z jízdy srovnatelný se zkušeností nejlepších českých závodníků,“ vysvětluje Tomáš Trč z oddělení komunikace společnosti MOL Česká republika.

Pokud si také chcete užívat bezstarostnou jízdu, vsaďte na vylepšené verze prémiových paliv MOL EVO 3 Plus.

www.evo.molcesko.cz

Štítky: 

Další články