Elring – Das Original

Dva zaměstnanci Elring kontrolují kvalitu výrobků pro automobilový průmysl

Skupina Elring Klinger, dodavatel řešení pro automobilový průmysl, je pro své zákazníky spolehlivým partnerem při utváření budoucnosti mobility. Ať už jde o optimalizované spalovací motory, výkonné hybridní pohony, či ekologické technologie baterií a palivových článků – zkrátka inovativní řešení pro všechny druhy pohonu.

Elring logo

Naše výrobky díky své lehké konstrukci snižují hmotnost vozidel, a tím i spotřebu paliva a množství emisí CO2 u spalovacích motorů, případně prodlužují dojezd u alternativních systémů pohonu. Pro stále složitější spalovací motory průběžně vyvíjíme celou řadu těsnění, splňujících ty nejvyšší nároky. Nabídku pak doplňují řešení pro tepelnou a protihlukovou izolaci a výrobky z kvalitního plastu PTFE, a to i pro sektory mimo automobilový průmysl.

Přehled těsnících výrobků společnosti Elring

Náhradní díly pod značkou Elring společnosti ElringKlinger splňují veškeré požadavky na kvalitu originálních dílů, funkční spolehlivost a efektivní komplexní služby. Ty zahrnují například prodejní i technická školení, servisní informace, schémata pro nákladní vozidla a dodávky, měsíční zpravodaje s tématy zaměřenými na těsnění motoru, on-line poradenství k těsnicím hmotám, inovativní videa s návody k montáži, „školicí truck“ a mnohé další.

Obchodní partneři, servisy a jejich zákazníci po celém světě mají s originálními výrobky Elring ty nejlepší zkušenosti. Kromě těsnění hlav válců a těsnicích systémů nabízíme těsnění hřídelí a dříků ventilů, těsnicí hmoty, zajišťovače závitů a šrouby do hlav válců i kompletní sady těsnění pro generální opravy. A nesmíme opomenout ani na naše nové produkty pro elektrická pohonná ústrojí.

Společnost ElringKlinger Group zaměstnává přibližně 9 500 lidí ve 44 lokalitách po celém světě.

Další články