Ruslan Abdullin: Globální revoluce v nanomateriálech

Příběh Ruslana Abdullina začal touhou posunout oblast autodetailingu na zcela novou úroveň. Jeho snaha o dokonalost a smysl pro detail vedly k vývoji produktů, které auta nejen chrání, ale také zlepšují jejich vzhled. Pod jeho vedením se produkty staly synonymem kvality a spolehlivosti.

Abdullinova společnost Krytex rychle získala mezinárodní uznání. Její produkty se etablovaly v mnoha evropských zemích i mimo ně a její pověst podtrhuje závazek společnosti Krytex k dokonalosti a praktickému přístupu. Osobním školením a certifikací nových partnerů zajišťuje vysoké standardy kvality na všech trzích.

Klíčovým aspektem Abdullinovy strategie je účast na velkých mezinárodních výstavách, jako jsou mimo jiné Automechanika, PS Days, Detailing Show, XS Car Night a SEMA Show v Las Vegas. Sám je rovněž oficiálním členem International Detailing Association (IDA) a Specialty Equipment Market Association (SEMA). V roce 2018 byla společnost Krytex na výstavě Automechanika ve Frankfurtu nad Mohanem nominovaná na cenu Innovaton Award. Jako u jedné z mála evropských společností zastoupených na výstavě SEMA upevnil Abdulin svou značku na globální scéně a přitáhl pozornost předních výrobců a automobilových nadšenců. Tyto výstavy sehrály zásadní roli při zvyšování povědomí o značce a vytváření spolehlivé distribuční sítě.

Cesta Ruslana Abdullina na globální scénu je tedy příkladem toho, jak mohou inovace, kvalita a strategický marketing vytvořit silnou značku. Jeho snaha o dokonalost a praktický přístup umožnily vytvoření produktů, které vynikají v konkurenčním poli inovativních nanopovlaků. S rostoucí sítí partnerů roste i vliv značky, spojující automobilové nadšence po celém světě s pokročilými technologiemi nanopovlakování.

www.krytexgroup.com

Další články