Profi Garáž společnosti LKQ CZ

logo LKQ
logo Profi Garáž od LKQ

21. 2. 2024

Věděli jste, že Profi Garáž společnosti LKQ CZ si získává svou oblibu u stále většího počtu zákazníků i na dalších evropských trzích?

odkaz na youtube kanal Profi garáž

V minulých měsících totiž značně narůstal počet uživatelů i objednávek a zakázek, a to nejen na Slovensku, ale i v Maďarsku, Rumunsku a na Ukrajině. Tato pozitivní zpráva znamená, že stoupá popularita tohoto praktického servisního nástroje správy zakázek a klientských dat, který zjednodušuje práci zákazníkům ve střední a východní Evropě. Proto společnost LKQ CZ stále pracuje na dalších nových funkcionalitách pro všechny uživatele.  


Příkladem velmi praktické funkcionality, kterou ale možná řada z vás dosud neobjevila, je využití QR kódu pro platbu. Je vygenerovaný přímo na vámi vystavených fakturách, což vašim zákazníkům usnadní platbu. Druhou vychytávkou je možnost přednastavení servisních úkonů v Nastavení. To znamená, že nemusíte ručně vypisovat, jaké úkony bude potřeba u vozidla provést, ale vybíráte je ze seznamu. Jde o inovativní prvky, které výrazně zvýší efektivitu práce.

Třešničkou na dortu je video, které nejenom baví, ale zároveň přiblíží podstatu Profi Garáže. Podívejte se na něj na YouTube kanálu LKQ CZ.

www.lkq.cz

Další články