UFI Filters uzavírá nové partnerství s NIO

14. 6. 2023

Společnost UFI Filters je průkopníkem vývoje produktů pro tepelné řízení již od roku 2010 a v současnosti je jedním z lídrů v tomto rychle se rozvíjejícím oboru. Potvrzením této skutečnosti je nejnovější projekt, který UFI Group realizuje pro NIO – chladič e-nápravy pro nový elektromobil (BEV).

▪ Nový chladič e-nápravy pro čínského výrobce chytrých elektrických vozidel

▪ Optimální tepelná charakteristika díky technologii vodního chlazení a vakuovému pájení hliníku

▪ Potvrzení technické vyspělosti společnosti UFI a jejích dobrých vztahů se zákazníky.

E-náprava je základem každého elektromobilu, který v sobě kombinuje elektromotor, převodovku a silovou elektroniku. Výsledná kompaktní a modulární soustava je pak umístěna mezi koly vozu. Vzhledem k důležitosti e-nápravy je tedy nutné, aby mohla pracovat v optimálním rozsahu provozních teplot. Technologie UFI Filters využívající vodní chlazení a vakuové pájení hliníku hraje při zajišťování optimálních tepelných podmínek zásadní roli.

Projekt je potvrzením technologické vyspělosti společnosti UFI a jejích dobrých vztahů se zákazníky. Představuje pro ni začátek partnerství s mezinárodním výrobcem chytrých vozidel se sídlem v Šanghaji, jenž má pobočky a centra výzkumu a vývoje po celém světě. NIO není pouhým výrobcem vozů, ztělesňuje totiž nové pojetí mobility zaměřené na udržitelnost a budování komunity uživatelů.

NIO Inc. je průkopníkem a lídrem na trhu s prémiovými chytrými elektromobily. Byla založena v listopadu 2014 a jejím posláním je přispívat k radostnému životnímu stylu. Cílem společnosti NIO je vybudovat komunitu uživatelů chytrých elektromobilů, kteří budou s ostatními sdílet radost a růst. NIO konstruuje, vyvíjí, vyrábí a prodává prémiové elektromobily a stimuluje inovace technologií nové generace v oblasti autonomního řízení, digitálních technologií, elektrických pohonných ústrojí a baterií.

www.ufifilters.com

Další články