Vydařená SAG ON TOUR

Osmička prezentovaných značek, pár stovek rozdaných testovacích dílů, bezmála dvě tisícovky grilovaných klobás a desítky sudů piva či limonády. A k tomu spousta spokojených zákazníků. To jsou základní statistiky série předváděcích akcí SAG ON TOUR, která se v květnu uskutečnila na osmi vybraných pobočkách Swiss Automotive Group.

Každá ze zastávek měla připravený zajímavý program na celé odpoledne. Vedle prezentací exkluzivních značek Carfit i QWP se představili také další vybraní dodavatelé. Skvělou nabídku servisního vybavení si připravilo technické oddělení TechXpert a do terénu za zákazníky vyjeli také specialisté servisního konceptu CarXpert. Vše doplnily opravdu zajímavé akční nabídky na konkrétní položky. A také dovednostní soutěž o nejrychlejšího mechanika v montáži motorových svíček na čas, když ve hře byly kromě řady zajímavých věcných cen také VIP vstupenky na srpnové závody evropského šampionátu tahačů v Mostě.

Po celou dobu akce si návštěvníci mohli pochutnat na vynikajících grilovaných klobásách a skvělém točeném pivu nebo limonádě a v přátelské atmosféře posedět s kolegy z branže. A i když zejména první polovině ´tour´ počasí příliš nepřálo – jihlavské prezentace celé odpoledne komplikoval silný vítr, v Olomouci pro změnu celý den pršelo – zákazníci, kteří na pobočky přišli, rozhodně nelitovali. Naopak odcházeli spokojeni a s úsměvy na rtech.

Další články