Xmarton spouští nový e-shop

1. 7. 2024

Česká technologická společnost Xmarton, zabývající se vývojem digitálních řešení ke vzdálenému ovládání vozidel a správu firemních flotil, spouští v České republice také B2C prodejní kanály. Cílí tak nově na malé firmy a koncové zákazníky. Přes nový e-shop bude nabízet několik variant samoinstalačních jednotek svého systému ke vzdálenému GPS monitoringu a ovládání motorových vozidel. Společnost se dosud věnovala zejména vývoji digitálních řešení pro správu firemních flotil a navázala úspěšné spolupráce se společnostmi jako Europcar, Kooperativa, Škoda Auto Digilab nebo HoppyGo.

Společnost Xmarton chce novým e-shopem oslovit nejen menší podnikatele, ale také širší skupinu zákazníků z řad běžných soukromých uživatelů a majitelů motorových vozidel a umožnit jim využití svých technologií. Za tímto účelem spustila e-shop, kde nabízí tři základní samoinstalační jednotky ze svého portfolia, které k instalaci nepotřebují návštěvu servisu.

“Dosud jsme jednotky Xmarton nabízeli jako vhodné řešení zejména ke správě firemních autoflotil velkých společností, municipalit, nebo rozvážkových flotil. Některé funkce, jako třeba rezervace a reporting pro soukromé uživatele a živnostníky ale neměla úplně význam. Rozhodli jsme se tedy naše digitální řešení přizpůsobit i těmto zákazníkům a nabídnout jim tak například přehled o jízdách, dohled nad vozidlem včetně jeho hlídání a kontroly baterie, nebo jen hlídání termínu servisů.” říká ředitel společnosti Xmarton Jan Pešek.

Jednoduché ovládání

Hlavním přínosem technologického řešení společnosti Xmarton je digitální klíč, který kromě GPS monitoringu, umožňuje ovládání dopravního prostředku skrz aplikaci v mobilním telefonu a jeho následné sdílení s dalšími uživateli. Což umožňuje jak půjčování v rámci firmy, tak i v rámci rodiny nebo jako veřejná autopůjčovna, vždy záleží na potřebách klienta a nastavení systému. „Digitální řešení Xmarton přináší do vozidla moderní technologie, které bývají většinou nabízeny pouze v prémiových modelech v té nejvyšší výbavě. Naším cílem bylo propojit vozidlo s mobilním telefonem zákazníka a poskytnout tak celkový přehled o vozidle. Na našem e-shopu si může zákazník vybrat ze tří variant různých funkcionalit našich jednotek, dle svých preferencí.“ dodává Jan Pešek.

Společnost také nadále rozšiřuje funkce svých jednotek o nové aktualizace, které jsou pro uživatele k dispozici zdarma. Samoinstalační jednotky Xmarton BASIC (ve dvou variantách) a Xmarton FLEXI CAN nabízené prostřednictvím E-shopu lze zapojit do automobilu samotným uživatelem bez nutnosti návštěvy servisu.

www.xmarton.com/cz/

Štítky: 

Další články