Chytrá dílna: SoZuTrans v Plzni

V rámci konceptu chytrá dílna vám představujeme zajímavé a inspirativní autoopravárenské provozy. Tentokrát jsme se vydali do Plzně ke specialistům na opravy vozidel Ford, a sice do společnosti SoZuTrans.

Společnost vznikla v roce 2003, nejdříve jako malá spediční firma, orientovaná na dopravu průmyslových nástrojů mezi Českou republikou, Německem, Nizozemskem, Francií, Velkou Británií a dalšími státy. Pro své aktivity využívala od začátku výhradně dodávky Ford Transit.

„Transit se nám tehdy líbil pro svou spolehlivost a rozumné provozní a servisní náklady,“ říká k tomu jednatel společnosti Radek Němec. „Ten první, s motorem 2.5 TDi, byl pořízen roku 2003 už jako ojetý. Kolik set tisíc kilometrů jsme na něm za tři roky provozu najeli, už bohužel nevím, ale bylo to opravdu hodně. Výborná zkušenost s transitem znamenala, že jsme značce Ford zůstali věrní i nadále…“.

Pustili jsme se i do oprav

Obr. 1: Jednatel společnosti SoZuTrans Radek Němec.

Radek Němec pokračuje: „Začátek servisních aktivit naší společnosti se datuje do roku 2005. Zpočátku jsem si drobné opravy dělal sám a jen v nutném případě zajel do značkového servi

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.


Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články