Vydařená SAG ON TOUR 2023

Revoluční vyvažovačka Cemb 2-HIT byla jedním z největších hitů květnové série prezentačních akcí SAG ON TOUR, která v osmi vybraných pobočkách Swiss Automotive Group představila tamním mechanikům novinky v sortimentu, to nejlepší z nabídky garážové techniky a také nový servisní koncept CarXpert.

Během května vyrostlo během dopoledne před každou z vybraných poboček SAG malé stanové městečko, které pak po zbytek dne nabízelo příchozím příležitost prohlédnout a vyzkoušet si produkty, nářadí či garážové vybavení, a to včetně ukázek v reálném provozu. Vedle širokého sortimentu náhradních dílů QWP, byl k vidění (a vyzkoušení) i kompletní sortiment technických kapalin a autokosmetiky Carfit v čele s novinkou: vylepšeným sprejem Čistič brzd s intenzivnějším účinkem, který byl mimo jiné i odměnou za účast v doprovodných soutěžích. Návštěvníci mohli využít speciálních akčních nabídek na autodíly, provozní kapaliny i garážovou techniku.

Diagnostika, nářadí i oleje

V oblíbené pojízdné dílně si mohli zájemci osahat nářadí KS Tools a zajímavá byla rovněž nabídka špičkového aku nářadí Millwaukee. Společnost Bosch předváděla především zařízení DAS 3000 pro kalibrací asistenčních systémů. Svůj sortiment olejů představila také značka Castrol, navíc i s praktickým výdejním stojanem vhodným do každé dílny a zajímavými dárky za nákupy přímo na místě.

Další články