Hella Gutmann Solutions: mega macs X (1)

Recenze: další díly ke shlédnutí ZDE.

Ve spolupráci se společností AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s. r. o., vám jako první přinášíme exkluzivní recenzi nejnovějšího diagnostického systému mega macs X od Hella Gutmann Solutions.

Společnost Hella Gutmann Solutions představila nový přírůstek do rodiny svých diagnostických zařízení, doslova diagnostický systém budoucnosti. V rámci jeho premiéry na stránkách AutoEXPERTU se v první a druhé části zaměříme na produktový popis, následně pak na praktické testy. Macs X představuje jedno z prvních aftermarketových rozhraní nové generace, reagujících na postupné zavádění změny „konvenčního“ diagnostického modelu (offline) na různé online komunikační modely verifikované výrobcem vozidla v reálném čase.

Proč zrovna mega macs „X“?

„X“ znamená x výhod. První výhodou je připravenost na komunikaci s nejnovějšími vozy. Macs X odpovídá standardům pro zabezpečenou komunikaci a jako první přichází s multibrandovou platformou, díky níž se uživatel nemusí registrovat do OE portálů jednotlivých výrobců vozidel. Nativní podpora transportní komunikační vrstvy DoIP a moderních komunikačních standardů, jako např. CAN-FD či UDS, jsou dnes již samozřejmostí.

Další důležitou výhodou je modularita softwarových licencí, umožňující snadné upgrady nebo downgrady nejen ve vztahu k&nb

Pokud Vás článek zaujal a přejete si pokračovat v jeho přečtení, přihlaste se.


Tento článek je přístupný pouze pro předplatitele Logo

Koupit předplatné

Máte už předplatné? Přihlásit se.

Další články