ČSOB Leasing pro elektromobilitu

22. 3. 2024

Společnost ČSOB Leasing, člen skupiny ČSOB, se stala partnerem Národní rozvojové banky (NRB) v programu Záruka elektromobilita. Ten podporuje české podnikatele při nákupu elektromobilů a dobíjecích stanic. Nový program podpory nyní vstoupil do další fáze.

Cílem programu je podpořit modernizaci vozových parků podnikatelů prostřednictvím finančních příspěvků a také poskytnutím záruk ke zvýhodněnému úvěru od leasingové společnosti či banky. ČSOB Leasing nabízí podnikatelům kompletní financování elektromobilu s využitím všech výhod tohoto programu a poskytuje úvěrové financování s výhodným pojištěním ve splátkách.

„Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí této důležité iniciativy a podporovat české podnikatele v oblasti elektromobility. Spolupráce s Národní rozvojovou bankou nám umožňuje nabídnout našim klientům atraktivní řešení pro nákup elektromobilů a dobíjecích stanic, přičemž jim pomáháme snižovat náklady i uhlíkovou stopu a zvyšovat jejich dostupnost,“ dodává Josef Vajsejtl, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB Leasing.

Smyslem programu Záruka elektromobilita je pomoci s modernizací vozového parku podnikatelům, kteří plánují nakoupit vozidla na elektrický či vodíkový pohon a dobíjecí stanice a snížit jejich pořizovací náklady. Zároveň jim prostřednictvím leasingových společností zvyšuje dostupnost pořízení těchto vozidel. Program umožňuje zakoupit jedno nebo více vozidel včetně různých kombinací s nabíjecími stanicemi. ČSOB Leasing jako partner NRB prověřuje, zda podnikatel splňuje kritéria programu a pomáhá mu s žádostí a vyřízením finančního příspěvku a záruky.

Hlavní výhody financování ze strany ČSOB Leasingu pro klienty jsou:

  • Provedení celým procesem získání finančního příspěvku NRB zdarma.
  • Poskytnutí úvěru na pořízení vozidla s délkou financování až 96 měsíců, atraktivním úrokem a zárukou NRB.
  • Po celou dobu řádného financování vozidla je klient v registru vozidel zapsaným vlastníkem.
  • Na část investice (ve výši finančního příspěvku + DPH) může získat krátkodobý doplňkový úvěr.

www.csob.cz

Další články